Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.07.2019, 14:44

Головна » 2015 » Вересень » 22 » Голуб миру
Голуб миру

На днях у Христинівському  будинку дитячої та юнацької творчості в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» відбулась акція, присвячена Міжнародному  Дню миру.

В нинішніх особливих умовах в Україні, коли продовжують лунати постріли і  гинуть наші співвітчизники, учасники акції намагалися привернути увагу усіх вихованців закладу, батьків та гостей до проблеми побудови безпечного і справедливого світу, налагодженню дружніх стосунків між народами, країнами, континентами, расами  і релігіями.

Заходи  розпочалися перед Будинком твирчості. Увагу присутніх  привернули імпровізоване  Дерево миру, прикрашене  гірляндами з паперових голубів, та величезний  білосніжний Голуб, на крила якого дітки прикріплювали маленькі пір’їнки– паперові дитячі долонечки з щирими побажаннями миру і добра неньці-Україні.

Із закликами  проти війни провели театралізований флешмоб «Мир без війни» вихованці танцювального  колективу «Фортуна» (керівник Брицька О.В.).  Діти у небесно-блакитному вбранні з білосніжними птахами в руках  створили фігуру голуба – головного символа миру. Потім у небо  злетіли білі повітряні кульки. Кожен, хто їх випускав, а також всі глядачі та учасники акції загадали одне єдине бажання — жити в мирі та злагоді з усім світом.

Учасники свята взяли участь  у конкурсі  малюнку  на асфальті «Діти України за мирне небо» ( керівники Гевко Н.С. ,Терещук Л.М.). Своє бачення миру і щасливого дитинства виразили крейдою на алеї по вулиці Першотравневій старші і найменші дітки, охоче продемонструвавши таланти і  фантазію.

Учасники акції направили  делегації  для вшанування пам'яті  борців за суверенітет та соборність нашої держави  , поклали квіти  до Братської Могили, Стелли героям небесної сотні, на могили  загиблих воїнів АТО- наших земляків.

Після завершення акції учасники роздавали перехожим  виготовлених власноруч паперових голубів з побажанням  миру, добра і злагоди.

Ці заходи є невеличким вкладом наших юних гуртківців  до справи збереження миру.

Міжнародному  Дню миру були приурочені також   майстер-класи від керівників гуртків Погребняк Ж.В. та Безверхньої Т.В., які пройшли напередодні у День відкритих дверей закладу. Діти   не тільки відчули себе в ролі майстрів, але й підготували до свята виставку   робіт гуртківців-випускників минулих років, навчилися виготовленню голубів у техніці орігамі,  долучились до створення композиції «Голуб миру».

Підготувала: Безверхня Т.В

фоторепортаж