Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 14:54

Головна » 2019 » Грудень » 6 » Героїв стежина - від батька до сина
Героїв стежина - від батька до сина

День Збройних сил України                     Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. Завдяки їм наша Батьківщина незалежна, сильна і могутня, а діти можуть сподіватися на щасливе майбутнє. Саме тому ще в 1993 році було створено свято День Зброєних сил України, яке традиційно відзначається 6 грудня.

От і сьогодні в цей зимовий день гуртківці Хримтинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості зібралися у залі, де керівники гуртків підготували для них свято та веселі розваги, ігри для атмосферного святкування Деня Збройних Сил України.

Любіть Україну, вивчайте її історію і примножуйте її славу!

Переглядів: 236 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0