Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 02:54

Головна » 2013 » Липень » 8 » Діти повинні бути щасливими
Діти повинні бути щасливими
Діти повинні бути щасливими! Так думає кожна матір, кожний батько, таким гаслом керується кожна держава. Адже здоров'я дітей - це здоров'я нації, а їхнє щастя - то спокій, радість і головний здобуток дорослих.
1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Для наймолодших громадян Христинівщини наші працівники Будинку творчості влаштували святковий захід. Приємно було спостерігати як веселяться малюки під проводом Казкарки, Лісовика, Зайчика, Вовка, Баби Яги, Шапокляк, Лисички. Казкові герої проводили цікаві ігри, відгадували загадки, співали та танцювали з дітлахами.
 Наші гуртківці під керівництвом Брицької О.В. представили до уваги присутніх оригінальні танці.
Бажаємо нашому молодшому поколінню рости під мирним небом здоровими, щасливими, на радість батькам, адже наші діти - це майбутнє нашої держави.
Переглядів: 516 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0