Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:32

Головна » 2016 » Вересень » 15 » День відкритих дверей

Щоб улюблену справу мати –

Потрібно до БДЮТ, до нас завітати

І тут все знайдете на смак свій, турботу

Гурткову цікаву дитячу роботу

Навчальний рік у Христинівському районному будинку дитячої та юнацької творчості завжди починається із заходу «День відкритих дверей», з метою максимального залучення учнівської молоді до занять у гуртках у позакласний час та пропаганди позашкільної освіти. І цього року наш заклад зустрічав дітей та батьків.

Свято розпочалось  виставою. Казкові герої розповіли про гуртки, які діють у будинку творчості. Пані Шапокляк запросила дітей відвідати танцювальні гуртки, «Драматичний», «Лялькового театру», а Водяний гуртки «Оригамі», «Квілінг», «Паперопластики». А Колобок розповів про роботу екологічних та туристичних гуртків. Під час свята були проведені цікаві та рухливі ігри, вікторини, майстер клас по танцям, а також малюнок на асфальті, де діти проявляли свої таланти.

На святі виступила директор закладу, Рачинська В.І., яка ознайомила присутніх, що у цьому навчальному році у будинку творчості розпочинає свою роботу 21 гурток та відділення Малої академії наук.

Тож, ще раз запрошуємо всіх школярів до нас в будинок дитячої та юнацької творчості, де на них чекає улюблена справа та змістовний відпочинок.

Відеозвіт

Переглядів: 76 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0