Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 12:57

Головна » 2017 » Грудень » 20 » День Святого Миколая у Будинку дитячої та юнацької творчості
День Святого Миколая у Будинку дитячої та юнацької творчості

19 грудня, у день Святого Миколая, Будинок дитячої та юнацької творчості традиційно гостинно розкрив двері для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Адже з давніх давен святий Миколай вважається захисником, наставником і покровителем дітей. І як в давні часи, так і тепер, діти найчастіше звертаються по втіху та заступництво до Святого Миколая і чекають від нього веселого свята й безліч подарунків.

Саме таке свято, сповнене радості і добра, гарного настрою і солодких подарунків,

подарувала маленьким гостям наша дружня позашкільна родина у партнерстві зі службою у справах дітей районної державної адміністрації.

Вихованці гуртків «Бісероплетіння» , «Пізнаємо рідний край» та «Мистецтво нашого народу» провели яскраве святкове дійство з театралізованими сценками, розвагами, веселими конкурсами і вікторинами.

Гуртківці підготували для гостей художні привітання, розповіли про життєвий земний шлях Святого Миколая, створили яскраві образи Миколая Чудотворця, Ангелів-охоронців, Антипка.

Присутні на святі в.о. заступника голови райдержадміністрації Терещук Т.С. і помічник-консультант народного депутата України Антона Яценка Плетньова І.Г., щиро привітали всіх учасників свята, подякували опікунам за щоденну турботу й любов до дітей та побажали всім дітям щасливої долі і мирного майбутнього, дива і гарних подарунків від Миколая.

Маленькі гості активно долучалися до святкового дійства, разом з «артистами» брали участь у конкурсах та вікторинах, отримували сувеніри та призи.

Організатори потурбувались про подарунки для запрошених дітей та учасників свята. Солодощі надали Народний депутат України Антон Яценко та Христинівська райдержадміністрація, призи дітлахам подарував депутат обласної ради Олег Баштан

Все дійство промайнуло надзвичайно яскраво, подарувавши всім незабутні враження, які кожен поніс у свої домівки.

Керівник гуртка БДЮТ Безверхня Т.В.

Переглядів: 384 | Додав: Olena | Рейтинг: 5.0/1