Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 23:03

Головна » 2013 » Вересень » 11 » День Незалежності
День Незалежності
24 серпня - був особливо приємний і теплий день, адже в цей день усі жителі України святкували її День народження.
День Незалежності нашої славної неньки: могутньої, прекрасної, рідної країни - нашої барвінкової України.
Кожен населений пункт нашої країни відзначав цю знаменну дату - 22 роки незалежності. В цей день озвучувались досягнення славних нащадків козацького роду, для майбутнього України - дітей, організовувались різні розважалні програми.
Честь організаторів та ведучих розважальної програми в нашому залізничному містечку випала саме нам - працівникам будинку творчості.
З метою охоплення більшої кількості дітей та ознайомлення з історією рідної країни, працівниками будинку творчості  було проведено розважальну програму "Караоке на майдані" в якій діти показали свої знання українських пісень та вокалу. Фіналістами гри стали Лукінський Сергій та Соболенко  Ізабела.
За голосуванням глядачів Сергій став переможцем дитячого караоке.
Після караоке діти відкрили усний журнал "Історія України", в якому були ознайомленні із прекрасними легендами, які прийшли до нас з глибини віків - про головні символи, та стали учасниками вікторини "Обереги українців". Протягом гри пройшли козацькі випробовування,  в яких малеча району показала неабиякі вміння.
Заключним акордом програми став конкурс "Малюнок на асфальті", в якому переможцями були всі - бо дитячим мистецьким творам не було меж.
Діти та дорослі отримали масу задоволення від конкурсних програм.

Переглядів: 553 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0