Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 21:19

Головна » 2018 » Жовтень » 13 » День художника України
День художника України

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.

Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.

Керівник гуртків образотворчого мистецтва , Слюсарська Жанна Павлівна, в роботі з дітьми будить прагнення до прекрасного, спонукає замислитися над суттю буття.

День художника в Україні можуть по праву відзначати люди, чиї твори стали невід'ємною частиною світового фонду живопису. Потенціал сучасних художників країни також вартий уваги, адже багато з них організовують свої виставки не тільки на Батьківщині, а й за кордоном — у найвідоміших виставкових центрах. При цьому вони залишаються впізнаваними й самобутніми.

Юні художники будинку творчості в День художника також організували власні виставки малюнків.

Переглядів: 10 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »