Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 13:48

Головна » 2015 » Квітень » 29 » Чорнобиль: наш біль і тривога
Чорнобиль: наш біль і тривога

Чорнобильський вітер по душах мете

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде,

...Лиш пам'ять усе пам'ятає.

26 квітня 1986 року сталася Чорнобильська трагедія – найстрашніша катастрофа в історії людства.

Для сучасних дітей, Чорнобильська катастрофа, є трагічною сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.

Чорнобиль... Урок, який ми не повинні забувати ніколи, тому що це надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас. Тому для гуртківців  була проведена година пам'яті «Чорна дата України».
Проводячи такі заходи, ми намагаємось пробудити в дітей чуйність, милосердя, вміння співчувати, дбайливо ставитись до навколишнього середовища, дарувати своє тепло і любов іншим, щоб ніколи не було таких Чорнобилів, які нависають чорними крильми над людським майбутнім...

Керівник гуртків Погребняк Ж. В.

Переглядів: 442 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0