Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 01:04

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Чарівне вікно лялькового театру
Чарівне вікно лялькового театру

Світ казок – таємнича сила. Вона знаходиться далеко: за тридев’ять земель, в тридев’ятому царстві. В казках стаються дива, потрібно лише захотіти. Змахни чарівною паличкою, і оживає чудесний світ, сповнений сяйвом, сонцем, лісовими пахощами та дивними пригодами. А називається цей світ – ляльковий театр.

Усі в дитинстві мріють про казку та бажають потрапити туди.  Саме зразковий колектив ляльковий театр  «Добрик» допомагає у здійсненні цих бажань: заняття сценічої майстерності, участь у цікавих виставах, розвиток не лише акторських, а й вокальних та хореографічних здібностей. Яскравий світ лялькового театру рятує від буденності, захоплююча гра дає можливість іншими очима подивитися на світ, перевтілення дозволяє краще збагнути себе і зрозуміти інших. Адже ляльковий театр – це мистецтво, радість, сміх, позитивний настрій та емоції.

Стало традицією, що гуртківці лялькового театру відвідують дитячі садочки. В цьому році маленькі актори , як завжди, показували вистави для дітей дитячих садочків міста Христинівка. Юні лялькарі подарували казку маленьким глядачам – виставу «Коза Дереза» та «Кулька-вередулька». Діти були в захваті від перегляду та гри талановитих акторів, за що були нагороджені бурхливими оплесками від маленьких глядачів та солодкими гостинцями.

Вихованці дуже полюбили театр. Хочеться, щоб дитячі таланти не загубились, бо ляльковий театр – це чарівне вікно, крізь яке діти бачать, як бореться добро зі злом, як перемагає правда. Казки навчають добру, розуму, поваги до старших та співчуття до слабших, бережливого ставлення до природи та національної спадщин.
Ляльковий театр «добрик» і надалі планує дарувати дітям казку!

Керівник гуртка «Ляльковий театр»

Христинівського БДЮТ

Ж. В. Погребняк