Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.07.2019, 09:00

Головна » 2013 » Січень » 22 » 4 січня
4 січня
    Природа подарувала нам чотири дивовижні пори року, які радують дітвору своїми приємними перевагами.
    Кожна пора року найприємніша, тому що дарує людям свої казкові сюрпризи, дарунки, уже заздалегідь приготованих казкових героїв.
     Безсумнівно, напередодні новорічних свят, вся малеча замислюється про те, хто сьогодні завітає до них на таке жаданне, дитяче, новорічне свято. Адже новорічні канікули чи не найбагатші на дивовижні, казкові пригоди, і взагалі на дивограй календарних свят.
      На період зимових канікул працівниками БДЮТ було розроблено ряд виховних новорічно-різдвяних заходів, проведення яких залучило до своєї роботи всі вікові категорії вихованців БДЮТ.
       Так, Королівською радою БДЮТ (орган учнівського самоврядування), 4 січня було заплановано  проведення новорічної пригоди для середнього віку гуртківців БДЮТ. Родзинкою заходу стало виконання рольової гри старшокласниками, які власними силами і головне з великим бажанням та ентузіазмом підготували дивовижну пригоду, непосидючі веселі конкурси та розваги. Зуміли надати святу казкової атмосфери та веселого новорічного настрою.
       Казкові герої, пригоди непомітно переносили дітей то на лісову галявину, то на Гаваї, то в казкове володіння Діда Мороза і Снігурочки.
    Дорослі і малеча отримали величезний потенціал енергії та хороший настрій.
Переглядів: 296 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2013  »