Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 04:50

Головна » 2013 » Вересень » 26
22 вересня - День партизанської слави.
Минають роки. десятиліття, та не вгамовується біль, не втихають страждання - відголосся Великої Вітчизняної війни.
22 вересня ми вшановуємо наших славних земляків - народних месників, людей сильних духом і з чистою совістю, хто чинив активну непокору загарбникам, хто, не задумуючись, клав на вівтар Перемоги свої молоді роки і - навіть життя.
Подвиг партизанів і підпільників в ім'я свободи майбутніх поколінь - неоціненний.
У Христинівському БДЮТ відбулися бесіди, розповіді, зустрічі під гаслом "Їх подвиг - неоціненний".
Під час зустрічі з Миколою Павловичом Мазуриком гуртківці дізнались про підпільну групу, яка діяла у смт. Верхнячці з 1941 по 1944 роки, яку очолював Петро Григорович Теліченко. До складу групи входили жителі селища: Марія Дизун, Андрій Годованюк, Ганна Харченко та багато інших.
Та найбільше дітей зацікавив життєвий шлях Миколи Павдовича.  Він розповів, що трудову діял ... Читати далі »
Просмотров: 586 | Добавил: Olena | Дата: 26.09.2013 | Комментарии (0)