Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 19:05

Головна » 2013 » Лютий » 18
Любов - це весна, любов - це натхнення, це ніжність і чистота, священе почуття.
Вона прийшла із першим громом,
Незрима, ніжна і палка.
І  ніби пісня незнайома
Злетіла вперше з-під смичка.
Кохання - одвічна тема поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. І недаремно ми святкуємо одне з найулюбленіших свят усіх закоханих - День святого Валентина.
Саме у День святого Валентина, хочеться сказати комусь найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії.
І такий день лише розмов про кохання замало. Тому між гуртківцями Будинку творчості було проведено конкурс валентинок. Діти з радістю виготовили валентинки своїми руками для своїх близьких та друзів.
При підведені підсумків були визначені переможці:
Ревнюк Людмила, Гевко Таня, Погребняк Юлія, Безверхній Ігор, Коцюба Олександр.

... Читати далі »
Просмотров: 631 | Добавил: Olena | Дата: 18.02.2013 | Комментарии (0)

Чи потрібні нашій країні герої?
Як відомо: "Хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього"
Саме тому ми повинні знати історію. А наша історія вмита кров'ю і сльозами. Однією з найстрашніших її сторінок є бій під Крутами, якому в цьому році виповнюється 95 років.
Саме 29 січня, в роковини бою, у Христинівському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулися: бесіди з гуртківцями закладу, хвилина мовчання; ознайомлення гуртківців зі спогадами учасників тих подій, була запалена свічка пам'яті "Ніхто не забутий, ніщо не забуте". Старші гуртківці зібрали матеріали та оформили папку "Герої Крут у нашій пам'яті"

Просмотров: 178 | Добавил: Olena | Дата: 18.02.2013 | Комментарии (0)

«  Лютий 2013  »