Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 19:00

Цікаві гуртки

Природа і творячість
 Заняття в гуртку «Природа і творчість» допомагає дітям розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до творчої праці.
 У гуртку діти вчаться роботі з різноманітними матеріалами (картон, папір, утилізована пластмаса, природний та текстильний матеріал тощо); виготовляють сувеніри та іграшки до свят.
 Протягом навчального року проводяться виставки робіт у гуртку і відбір експонатів на виставки-конкурси районних, міських, обласних рівнів.
 Під час навчання вихованці поступово опановують різні техніки, прийоми виготовлення різноманітних виробів. Вони отримують початкові знання про взаємозв’язок матеріалу, форми й декорування виробів, їхню залежність від призначення, поняття про ритм, рапорт, симетрію, асиметрію, кольорову гармонію.
 Заняття в гуртку дозволяють дітям увійти в світ культурних цінностей, сформувати стійкий інтерес до активної творчої діяльності, надають можливість мислити креативно, допомагають прищеплювати такі якості, як посидючість, акуратність, доведення розпочатої справи до кінця.

Повернутися назад на Цікаві гуртки

«  Липень 2019  »